DomovAKTUALITYPredaj - produktyServisAkciePrenájom priestorovPožičovňaMotošportKontaktGDPRMédia
Motošport > Sezóna 2012

Sezóna 2012

Aktuality

16,3.  Výstavisko INCHEBA 14.30  - beseda s účastníkmi Dakaru 2012 + autogramiáda
                                             18.30  - Večer majstrov - vyhlásenie Majstrov Slovenska v motocyklových disciplínach

V sezóne 2012 sa budem zúčastňovať nasledovných seriálov
MMSR Enduro a crosscountry
MMČR Enduro
ME Enduro
V prípade ze nás nominujú chcem ísť ISDE Nemecko a ak ma zoberú a budem fit  išiel by som koncom roka na Dakar 2013
Mimotoho vo voľných termínoch by som odjazdil nejaký podnik MMaďarska Enduro, AlpeAdria cup Enduro,  Cassovia cup /crosscountry/, ME crosscountry, alebo dáku relly.

Sezóna začína 24.3. podnikom MMSR crosscountry Borský Mikuláš


24.-25.3. MMSR Crosscountry Borský Mikuláš
1.deň - 4.miesto. Po hodine preteku som bol na 3.mieste potom som dosť zvoľnil kôli bolestivým a krvavým mozolom na oboch palcoch. 
2.deň - 2. miesto. Palce som si olepil náplasťami a leukoplastom. Išiel som na 3. mieste, keď pár kôl pred koncom som obehol Zdeňka Halatu, minuloročného víťaza. Jeho motocykel bol v pieskovej bani po kolízii zakliesnený do motocykla iného jazdca. Pred koncom predposledného kola mi motorka zastavila, musel som prepnúť na rezervu. No namiesto toho aby som v depe natankoval, som prepálil vjazd do depa a nebol možný návrat, tak posledné kolo som išiel maximálne na spotrebu. To bolo utrpenie, ísť na vysoké prevodové stupne a nepodraďovať, radšej spojkovať. V tých pieskových bubnoch som sa snažil nestratiť rýchlosť a bubny odskakovať. Nakoniec som asi s dvoma decami benzínu v cieli 2.miesto za Emilom Čunderlíkom udržal.

Dúfam že palce sa zahoja, 31.3-1.4 je MMČR Enduro v Kopidle, kde by som rád išiel. Strašná svalovica po prvom preteku bez predchádzajúceho tréningu isto povolí.

31.3. - 1.4.  MMČR Enduro Kopidlo pri Plzni
1.deň - 2.miesto
2.deň - 3.miesto. Na poslednom teste asi 100m pred cieľom som zapadol v hlbokej bažinatej drážke. Obehol ma talian Lavaggi čo štartoval za mnou a asi o 5 sekúnd bol celkovo lepší aj Martin Siruček.

Copyright (c) 2010 ZATKOJAN s.r.o.   |  © Všetky práva vyhradené    |   Developed by ©  KAnet - SoftNet Services                                  Mapa stránky 
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.