DomovPredajSlužbyAkciePrenájom priestorovPožičovňaAKTUALITYMotošportMédiaDiskusieKontakt
Služby > Predaj

Predaj

Aktuality

Po dlhoročných skúsenostiach so servisovaním strojov sme pristúpili k úplnému vylúčeniu tovaru nezaručenej kvality z nášho sortimentu. Ak zákazník požaduje extrémnu nízku cenu a my nemáme v sortimente taký stroj čo by spĺňal aj patričnú kvalitu radšej odporučíme zákazníka na známe obchodné reťazce alebo iných predajcov. Časté vybavovanie reklamácií by nás enormne zaťažovalo časovo aj finančne. Zároveň by tým utrpela aj dôvera zákazníkov k našej firme.

Podobne nie je našou snahou zaujať zákazníkov obrovskými akciami a zľavami z cien inak predraženého tovaru a násilným pribaľovaním inak nepredajného tovaru ktorý zákazník nakoniec ani nepotrebuje ale ho v celkovej cene vlastne zaplatí..
Rozumný zákazník by sa nemal dať uniesť obrovskými percentami zliav ale hlavne konečnou cenou a kvalitou a servisným zabezpečením čo za túto cenu dostane.

Neprevádzkujeme internetový obchod. Ak sa prekliknutím cez odkaz dostanete na stránku internetového predaja je to predaj cez nášho dodavateľa. Tak si skontrolujte prosím na koho stránke sa nachádzate a od koho  v prípade objednávky tovar dostanete. Je to dosť dôležité pre následné vybavovanie prípadných reklamácií. 

Pritom nič nebráni objednaniu tovaru u nás aj s dovozom do domu. V tomto prípade tovar vybalíme, skontrolujeme úplnosť a funkciu a opätovne zabalíme.V prípade že chcete tovar zaslať, kontaktujte nás prosím. Vybraný tovar vám zašleme pokiaľ je to možné ešte v ten deň. V prípade motorových strojov však uprednostňujeme osobný odber alebo dovoz naším vozidlom s následným predvedením stroja a vysvetlením všetkých funkcií priamo u zákazníka.
Copyright (c) 2010 ZATKOJAN s.r.o.   |  © Všetky práva vyhradené    |   Developed by ©  KAnet - SoftNet Services                                  Mapa stránky 
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.