DomovAKTUALITYPredaj - produktyServisAkciePrenájom priestorovPožičovňaMotošportKontaktGDPRMédia
Servis

Servis

Aktuality

servis_RP_r_JTPKR.jpgDočasne neprijímame stroje na servis. Možnosť servisu overte v tomto období telefonicky alebo mailom.
Inak servisujeme a dodávame náhradné diely na všetky nami predané a predávané stroje. V prípade opráv iných strojov ak dokážeme zohnať potrebné náhradné diely taktiež nie je problém s opravou.

V zásade neservisujeme stroje ktoré predávajú všelijakí podomoví obchodníci a rôzni občania iných národností na parkoviskách a podobne. Tieto stroje nie sú originály, deklarovaná značka a parametre sú zväčša nepravdivé a nedostať na ne náhradné diely.

Okrem bežných opráv vykonávame čistenie zanesených karburátorov ultrazvukom, brúsenie pílových reťazí, brúsenie a vyvažovanie rotačných nožov, diagnostiku porúch generátorov HONDA, rovnanie kľukových hriadeľov motorov rotačných kosačiek. Tu by som doporučoval pristaviť k oprave celú kosačku, a v žiadnom prípade sa nesnažiť rozoberať motor. Môže sa stať že kôli zohnutému kľukáču motor nerozpolíte a pri následnej neodbornej manipulácii porušíte časovanie, poškodíte vačkový hriadeľ, prípadne aj ojnicu a oprava sa tým môže niekoľkonásobne predražiť.

Vzhľadom na to že počas sezóny sme extrémne vyťažení, môže sa stať, že nezoberieme do opravy nami nepredané stroje kde nie je záruka v rozumnom termíne zohnať diely. Takéto stroje doporučujeme dať do opravy hlavne na zimu.

Taktiež doporučujeme zákazníkom, ktorí vedia že ich stroj potrebuje servis, nečakať na začiatok sezóny ale dať stroj do opravy ešte pred zimou.
Niekedy aj zdanlivo banálna závada sa nedá jednoducho opraviť, čo dokazuje aj nasledujúca nahrávka, mimochodom v žiadnom prípade nie vhodná pre deti. 
Copyright (c) 2010 ZATKOJAN s.r.o.   |  © Všetky práva vyhradené    |   Developed by ©  KAnet - SoftNet Services                                  Mapa stránky 
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.