DomovPredajSlužbyAkciePrenájom priestorovPožičovňaAKTUALITYMotošportMédiaDiskusieKontakt
Prenájom priestorov

Prenájom priestorov

Aktuality

Fotky-predajna-060.jpgSnimek-282.jpg
Ponúkame na prenájom novoskolaudované priestory v budove 
Kuzmányho 902 v Považskej Bystrici.
Budova disponuje obchodnými priestormi na prízemí a kancelárskymi a prevádzkovými priestormi na 1. a 2. nadzemnom podlaží. V budove je presklený výťah pre 8 osôb, respektíve pre iný náklad o hmotnosti 630 kg. Prístup k nástupnej stanice z exteriéru a vstupy do všetkých priestorov nadzemných podlaží sú bezbariérové, tak isto do všetkých prízemných obchodných priestorov.
V súčasnosti sú voľné ešte niektoré priestory prízemia,  1. a 2. nadzemného poschodia.
Veľký priestor na už vybudovanom 2. nadzemnom podlaží  môže byť  priečkovo riešený
podľa požiadaviek potencionálnych nájomcov. Priestor tvorí 6 segmentov - buniek a kažSnimek-259.jpgdá z nich môže byť vybavená toaletami, sprchou alebo umývadlom. Segmenty sa môžu spájať do väčších celkov - až do cca 180 m2. 
Predpokladáme že minimálna veľkosť bunky by bola 40m2, aj tú bude možné rozdeliť. Každá bunka je napojená na vlastný podružný elektromer. 
Jeden segment tvoría spoločné toalety, zvlášť muži , zvlášť ženy.
Celé 2.nadzemné podlažie je klimatizované.
Na prízemí je ešte k dispozícii asi 150m2 obchodných priestorov z čelným vchodom priamo oproti vchodu do Hypernovy a veľkým zadným vchodom 3.2 x 2,8 m pre zásobovanie. 
Všetky voľné priestory sú okamžite k dispozícii.
Od januára bude k dispozícii na prízemí aj kompletne  zariadené holičstvo.

Budova je vykurovaná vlastnou plynovou kotoSnimek-263.jpglňou.
Budova je uteplená, včítane podlahovej plochy a vybavená kvalitnými plastovými oknami, takže spotreba tepelnej energie je na nízkej úrovni. Náklady na teplo je zahrnuté v nájomnom. Mimo nájomného sú len platby za el. energiu.
Exteriér aj interiér budovy je monitorovaný kamerovým systémom.
Priamo pri budove je cca 50 neplatených parkovacích miest a plánujeme vybudovať ešte 20 vlastných parkovacích miest určených iba pre našich nájomcov a zákazníkov.

V súčasnosti sa v objekte nachádzajú nasledovní nájomcovia:
 Salón odievania a darčekové predmety, Očná optika s optometriou,  Plastové okná a bezpečnostné dvere,  Ploty, brány a prístrešky, Rohnisch - značkové oblečenie, Obchodné zastúpenie Slovaktual: plastové okná a dvere, Športové trofeje, Značková potrava pre mačky a psy, Call centrum Studio Moderna / Top Shop 
Kaderníctvo, Kozmetika, Nechtové štúdio,  Módny salón - zákazkové šitie, Oprava PC - tvorba web-stránok, Realitná kancelária, Masážny salón, Ručná autoumyváreň, Holičstvo a kaderníctvo


Viac snímok budovy a prenajímaných priestorov včítane priestorov pripravovaných nájdete v najbližšej dobe vo fotogalérií
Copyright (c) 2010 ZATKOJAN s.r.o.   |  © Všetky práva vyhradené    |   Developed by ©  KAnet - SoftNet Services                                  Mapa stránky 
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.